Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamot/szakmát...

Milyen tanfolyamot/szakmát tudnék a lentebb leírtak alapján kitanulni későbbi munkavégzés céljából?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy világ életemben informatikát tanultam, de olyan rohamosan fejlődik a mai világban, hogy szinte nem tudok vele lépést tartani, valamint így most már közel a 30-hoz utólag megbántam, hogy ezt választottam, így arra gondoltam, hogy amíg nem késő, ki szeretnék tanulni egy olyasvalamit, ami teljesen más és talán pályát is tudnék váltani, vagy ha ezt nem is, de legalább több lábon tudnék állni.

Érettségi után elvégeztem egy infós főiskolát, bár az ott nyert tudásomat nem tartom sokra...

Ami nagyon érdekel, az a természetjárás, túrázás, hazánk tájai, erdői, állatai, ilyesmik. Ha most jelentkeznék újra főiskolára, biztos vagyok benne, hogy erdőmérnöknek jelentkeznék, de most már nem akarok újra főiskolát végezni, ezért csak valamilyen tanfolyam érdekelne ilyen témakörben, amit elvégezhetnék és talán munkát is tudnék vállalni vele valamikor. Mit ajánlanátok?


2013. jan. 10. 15:01
 1/1 anonim válasza:
Okj-s szakma: pedagógiai valami...
2013. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!