Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszermérnöki szak,...

Élelmiszermérnöki szak, gazdálkodási és vidékfejlesztési agrármérnöki szak vagy informatikus és szakigazgatási agrármérnöki szak a Corvinuson?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni és nem döntöttem még el teljesen, hogy melyik szakot jelöljem meg elsőként. Melyik a keresettebb, melyikkel lehet jobban elhelyezkedni? Mik a tapasztalataitok? Mennyire nehezek a tantárgyak (matek, kémia)?

2013. jan. 10. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én SZTE Élelmiszermérnökin vagyok. A matek kémia eléggé kulcsfontosságú, oda kell rá figyelni. Én meg tudtam csinálni, pedig kémiát egyáltalán nem tanultam gimiben (tanították, csak én nem tanultam), matekból pedig 3as voltam. A biosz még amire oda kell figyelni. Gimiben ebből is gyenge voltam, de most sokat seggeltem felette és megtanultam. Ha akarod, úgyis menni fog. Így vágj bele.


Remélem segítettem

2013. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább A Szent István Egyetem hasonló szakait ajánlanám. A Corvinus budai karai nagyon bénák sajnos.
2014. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!