Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1 év alatt fel lehet készülni...

1 év alatt fel lehet készülni a SZín és filmművészeti egyetem rendezői szakának felvételijére?

Figyelt kérdés

vagy már cseszhetem a jövőm? de amúgy idén úgysem indul ez a szak


szerintem megy nekem filmcsinálás, de a felvételi követelmények alapján ha még kiszórnak olyat is aki durván készül rá nem tudom hogy 1 év múlva milyen esélyekkel indulnák


ja és úgy lenne hogy most érettségizek,de jövőre még maradnék a itt suliba vmi okj-s képzésre (ami hidegen hagy) és közbe tanulnék erre, megvalósítható?


köszönöm aki segít!



2013. jan. 12. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálni mindent meglehet.

Ha tényleg szeretnéd csinálni, és szorgalmas vagy, akkor sikerülni fog.


Hajrá! :)

2013. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha most végzel, és jövőre úgysem indul rendezőszak, akkor a helyedben nem olyan OKJ-val bajlódnék, ami úgysem érdekel, hanem elmennék olyan OKJ-ra, ami erre készít fel.

Nem akarlak ugyanis elkeseríteni, de a SzínMűre az egyik legnehezebb bekerülni, elsőre szinte soha senkinek nem sikerül (még azoknak sem, akik hasonló típusú szakkőzépből mennek).

2013. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem értem, köszööm a válaszokat


ezek az okj-k viszont nagyon húzóssak, annyi pénzt meg nem tudom honnan szedhetnék össze.pedig nagyon szeretném

2013. jan. 13. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
De pont idén indul ez a szak. Amúgy egyik lányismerősömnek 19 évesen sikerült és nem készült rá sokat, az alapműveltsége, meg a tehetsége megvolt és felvették.
2013. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én idén fogok felvételizni először és nagyon remélem, hogy sikerül. Jövőre tuti nem indul, max 2-3 év múlva. Én már fel vagyok készülve, csak a filmemet kell megcsinálnom.

2013. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az okj-képzést hagydd a francba ha tényleg nem érdekel. már vége a felvételinek, sikerült? ha nem, akkor se keseredj el, tényleg nem sok embernek sikerül elsőre.
2013. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajna nem sikerült, de nem kesergek, lesz még lehetőségem. köszi!
2013. júl. 8. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!