Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Martos...

Mi a véleményetek a Martos Flóra kollégiumról?

Figyelt kérdés
mondanátok róla pár szót? pl a zuhanyzóban van függöny legalább?:D milyenek a szobák, a közösség?
2013. jan. 12. 22:01
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én ott lakom 3 éve, és szeretem. Most lett elég durván felújítva. Eddig is jó koli volt, de így főőőleg. EGy szobában 2 ember lakik, van mindenkinek 1 ágy, 1 asztal+szék, van sok sok pakolóhely, meg csap, ablakon sötétítőfüggöny, lehet kérni asztali lámpát meg ágyneműt+huzatot beköltözéskor (de sajátot is használhatsz, de azt neked kell mosni, így meg kéthetente cserélik)

Van konyha, elszívóval, 4 főzőlap, 2 csap, mikró (mikrót sajátot is vihetsz a szobába). Fürdőben nincsenek függönyök, de én eddig erre egyáltalán nem panaszkodtam,mert egysoros fürdő és a fülkéknek van oldalfala, szóval ez sem zavar senkit általában.

A közösség változó. 5-6. szint csendesebb, 1-2. hangosabb, bulisabb. Én a harmadikon vagyok, és elég sok ismerősöm van, én szeretem nagyon a kolis életet :D :)


Szabad megkérdezni, hogy gólya vagy, hogy érdeklődsz? (aki idősebbként kerül koliba, áltaálban már látta addigra az egészet :D)

Tudom javasolni, hogy egyik ismerősödhöz, aki kolis, menj be és nézz körül :)

2013. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát jövőre szeretnék odamenni.. És akkor így mindenki láthat zuhanyozás közben??azért ez elég zavar lehet...még azt szeretném meg megkerdezni, hogy mi alapján van aszobabeosztás? Köszönöm:)
2013. jan. 13. 16:41
 3/3 anonim válasza:

egymás melletti fülkék vannak, max ha az ajtóhoz közelebbinél állsz és egy lány megy ki, akkor láthat perifériából, de még sosem tapasztaltam vagy hallottam ilyet. Meg csak lány vagy csak fiú van benn (odamész, bekopogsz, és az illető kikiált, hogy "fiú" vagy "lány", vagy ritkán: "pár" :D)

szobabeosztás: elsődlegesen ahogy a diákok akarják, ha nem választasz, akkor random kapsz valakit, gólyáknál azért általában gólyát osztanak be melléd.

2013. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!