Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol és hogyan lehet a leggyors...

Hol és hogyan lehet a leggyorsabban érettségi bizonyítványt szerezni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Magán tanítványként. Nekiállsz az anyagnak és ha nem megy egyedül, fizeted a tanárokat. Ha készen állsz az érettségire, jelentkezel egy levelező gimnáziumnál, ahol nekivághatsz az érettséginek.
2013. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ha tanári segitséget is szeretnél amihez iskolába kell járnod az min 2 év heti 3 alkalom szokott lenni.

2013. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ahhoz, hogy eljuss az érettségiig, tanulói jogviszonyban el kell végezni a 4 évfolyamot. A 4 évet néhány suliban lehet rövidíteni, de a jogviszony akkor is kell, különben nem vizsgázhatsz.

Az esti és a levelező mindig bejárós, hol 3, hol 2, hol 1 nap.

Az más kérdés, hogy a rövidítéshez szükség lehet magántanárokra is.

Keresd így: "intenzív érettségi"

2013. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Piacon.Léteznek már olyan eredetiek ha be mész az okmányirodába ott vana rendszerbe.De inkább én is a törvényes utat választottam esti 3 éves megyek másodikba :)
2013. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Rendben.


Találtam ilyen online érettségi helyeket, ahol akár egy év alatt letudsz érettségizni, ha keményen tanulsz.


Egy ilyen érettségi teljesen egyenjogú egy "normális", 4 éves érettségivel? Önéletrajzomban, illetve a munkáltatók szemében különbséget fog-e tenni hogy ilyen érettségim van?

2019. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!