Szerintetek milyen Okj-s képzésre érdemes menni érettségi után?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazabol nem tudom mi az erdeklodesi köröd, sem azt, hogy fiu vagy-e vagy lany, de amit szerintem ma erdemes, az esetleg a logisztika, penzugyi szakugyintezo, vagy valami hasonlo penzugyi, gazdasagi vonal. Esetleg jogi asszisztens...sok van szerintem, attol fugg, milyen iranyban szeretnel elhelyezkedni. Marketing es reklamugyintezore is van lehetoseg, de a legtobben, akiket ismerek, vagy bolti eladok vagy rosszabbak lettek. Vagy akinek szerencseje van, elhelyezkedett jo helyen, de nem a szakmajaban. En penzugyi szakugyintezonek tanulok (csak megjegyzes, nem ebben akarok elhelyezkedni, egyetemre akarok menni, szoval minden elfogultsag nelkul beszelek), de ez egy piackepes szakma, mivel akar a banki szferaban is elhelyezkedhetsz, ami eleg jo lehetosegeket is kinal. Es nem voltam sose penge matekbol, megis megy, ha esetleg ez kerdeses lenne, nem tudhatom :D nezz korul ilyen sulikba, hogy milyen szakokat kinalnak, sok jo van!
2013. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jogi asszisztens????

Pénzügy???

Jól el vagy tévedve első, főleg az elsőből vagyunk szarásig:)

2013. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) lány vagyok..:) igazából a jogi asszisztenst nézegetem,csak elbizonytalanodtam,pont az ilyesmi válaszok miatt mint a 2...:/
2013. jan. 13. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban azt nézd, hogy milyen körökben van ismeretséged, szomorú, de ez van... Amúgy amivel tuti el lehet helyezkedni az az ápolói szakma, mivel nagyon nagy hiány van, az más kérdés, hogy kevés a fizetés és kell hozzá gyomor. Meg elhivatottság. Ha nem akarsz embereken segíteni akkor viszont inkább ne kezdj el ilyesmit tanulni.
2013. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ápoló szakma nem lenne nekem való..:/ Láttam,hallottam dolgokat,nekem annyi elég is volt belőle..:S De köszönöm a segítséget!:)
2013. jan. 13. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utanam kovetkezo valaszolo :) a jogi egyetemre keszulok jelentkezni, es a jogaszok a masodik leghamarabb munkahellyel rendelkezok orszagos viszonylatban :) nem jogi asszisztensek, de a jogi vegzettseguekrol mindenki azt magyarazza, hogy nincs munkahelyuk. Hulyeseg.. nem kell elhinni mindent, amit mondanak, mert a fele nem igaz. Azt alairom, hogy lakhelytol is fugg, nem tudom hol laksz, de ha a jogi asszisztens nem is, a penzugyesek eleg jol eltudnak helyezkedni :) tudom mirol beszelek elhiheted...
2013. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Es kosziii, dee neeem vagyok eltevedveee :))))))))) ...
2013. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) én debreceni vagyok egyébként..:) és köszi!:)
2013. jan. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!