Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha cnc gépkezelő, cnc programo...

Ha cnc gépkezelő, cnc programozó vagy cnc forgácsoló szeretnék lenni akkor milyen képzésben kell részt vennem hogy azzal biztosan el tudjak később helyezkedni?

Figyelt kérdés
úgy hallottam hogy az okj-s képzéseken részt vetteket nem igazán értékelik, de most igazából nem ez a lényeg, hanem hogy nappali tagozaton hétköznap szeretnék tanulni hogy cnc-s lehessek, de csak okj-s tanfolyamokat és hasonlókat találok, (előképzettség kell?)

2013. jan. 14. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alábbi szakmákat OKJ keretén belül tudod megszerezni, nincs ilyen továbbtanulnási lehetőség a felsőoktatásban.
2013. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy képzésest is értékelhetnek, én is képzés keretein belül csinálom. Gyakorlaton ideadták a rajzokat hogy csináljam meg, a szakiskolások meg sorjáztak.
2013. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!