Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenbe melyik iskolába...

Debrecenbe melyik iskolába lenne esélyem bekerülni? /többi lent! /

Figyelt kérdés
Mindenből 5-ös voltam 7. Évvégén, 8. Félév a kémia és az ének kivételével minden 5. Lusta vagyok tanulni.:( Debrecen- TÁG, Kossuth, Fazekas ezekbe vérig izzadom a tanulást?:o És ezek? Csokonai, Mechwart? Első sorban matek infó érdekel. /Fejemben fordult meg már a mat fizika is./ 14/F
2013. jan. 15. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért izzadnál vért?Ezek az iskolák sem olyan nehezek,hogy lehetetlen elvégezni(én most a TÁGba járok és még 4,5 se voltam 8.ban,mégis semmi gondom nincs a tanulással).Én a TÁGot ajánlom neked,nagyon erős a matek-fizika és matek-informatika tagozat és az összes reál tárgyat jól oktatják,emellett nagyon jó iskola.
2013. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az angol NYEK-ről nem tudsz valamit?:)
2013. jan. 15. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
A NYEK nem olyan erős,oda inkább azok mennek,akiket biokém,matek-fizika vagy matek-informatika tagozatra nem vettek fel.De az sem rossz,csak nem olyan jó mint a többi.
2013. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!