Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esélyes, hogy gyógyszertári...

Esélyes, hogy gyógyszertári asszisztensnek jelentkezem (OKJ-n). Vélemény?

Figyelt kérdés
Szerintetek meg lehet belőle élni, ha elvégeztem? És a másik: nagyon nehezen megérhető tantárgy? , és nagyon nyomják a kémiát? Én inkább az a magolós tipus vagyok. Véleményeteket szeretném kérni!És a másik: nagyon nehezen megérhető tantárgy? , és nagyon nyomják a kémiát? Én inkább az a magolós tipus vagyok. Véleményeteket szeretném kérni!
2013. jan. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van? Mi lenne ha nem ismételnéd magad...
2013. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anatómia, latin, és igen a kémia is húzósabbnak mondható, de szerintem elvégezhető, mondjuk az én ismerősöm belebukott és ott is hagyta a sulit, de egyébként kicsit tanulsz, akkor simán megvan. Tényleg a latin ami kemény benne.
2013. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló: Bocsi,este volt és alig tudtam elküldeni,mert sehogy sem engedte,azért lett ilyen.


2. Köszönöm szépen a válaszodat!:)

2013. jan. 17. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet belőle megélni.

Az anatómia necces egyedül a latin miatt, a többi laza és könnyű.

2014. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!