Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak foglalkozik a...

Melyik szak foglalkozik a környezetvédelem speciális, nem "hagyományos" részével?

Figyelt kérdés

Tehát ami túlmutat azon, hogy hogyan kell a veszélyes hulladékot kezelni, vagy a szennyvizet minél gazdaságosabban tisztítani...

Mondjuk újabb újrahasznosítási technológiák, vagy egy város fényszennyezésének és légszennyezésének csökkentése, vagy megújuló energiák, vagy azok alkalmazási lehetőségei városokban?


Nincs véletlenül ilyen egyetemi szak, akár MSc vagy szakmérnöki?


Vagy felejtős, mert újrahasznosítás -> vegyész, városi problémák -> építőmérnök, megújulók -> energetikai mérnök??


2013. jan. 18. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy seggel egy lovat lehet megülni. Nézd ki, melyik téma érdekel, és annak megfelelően orientálódj. Én először informatikát tanultam, majd 2004-ben elhatároztam, hogy a klímaváltozással akarok foglalkozni. 2009-ben már kint voltam Koppenhágában az ENSZ klímakonferenciáján. Szóval válassz, aztán mident bele!
2013. márc. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit tanultál ki ehhez?
2013. márc. 2. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan földrajzot tanultam az egyetemen, de nem ezen múlt. Ha tudod, hogy mit akarsz elérni, akkor az út is látszik.
2013. márc. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Drk91 válasza:
eltelt azóta már egy kis idő, gondolom azóta sikerült választani, de amúgy amit kérdezel: környezetmérnöki, amire te gondolsz, ott meg lehet szakosodni (hulladékgazdálkodás, szennyvíztisztító technológus.. stb)
2019. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!