Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan sikerült Nektek a...

Hogyan sikerült Nektek a 2013-as központi írásbeli? (nyolcadikosok)

Figyelt kérdés
Ti, hogy érzitek, hogy sikerült?:)

2013. jan. 19. 14:00
 1/9 anonim válasza:
100%

Pont most lapoztam át a javító kulcsot.

A magyart vigyorogva írtam meg, nagyon könnyű volt, sokkal rosszabbra számítottam, főleg a fogalmazásnál, de semmi extra... viszont a matek az szerintem nehéz volt :|

2013. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is könnyen vettem a magyart, de azt is elrontottam, a matekról meg ne is beszéljünk.:/
2013. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a matek az nekem katasztrofa lett.. nagyon nehez volt :(
2013. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A fiamnak is nagyon vacakul ment, amúgy panaszt akarunk tenni a suli miatt,- még nem tudom hol lehet - mert amikor a matekot írták a tanárnő nyitott ajtónál beszélgetett 4-5 diákkal és hangosan röhögtek......
2013. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:))

Szerintem is a matek nehéz volt, a magyar annyira nem.

Hol írta a fia az írásbelit??:)

2013. jan. 19. 22:01
 6/9 anonim válasza:
Neumannban az Örs közelében....Meg voltunk döbbenve a történteken. Hónapokig készül rá valaki és akkor jön egy hülye tanárnő és miatta (meg a diákok miatt) nem tud az amúgy is stresszes diák koncentrálni.
2013. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Valaki el tudná küldeni az oldal linkjét ahol meg tudom nézni a javító kulcsot????
2013. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

www.oktatas.hu DiákSzülőÉrdeklődő Középfokú felvételi eljárás és itt Feladatok és javítokulcsok, asszem.

Amikor írtad kötelességük lett volna tájékoztatni:)

2013. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát pedig nem mondták csk azt hogy 25.ére meg kell ott jelennünk és akkor le lehet fényképezni amit produkáltunk
2013. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!