Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiam ma írta a felvételit....

Fiam ma írta a felvételit. Panaszt tennénk, hol lehet?

Figyelt kérdés
A mateknál nyitva volt az ajtó, a huszonéves tanárnő beszélgetett és hangosan nevetgélt 4-5 diákkal, a gyerekek figyelmét elvonták. Sem a fiam sem az amúgy jól tanuló osztálytársa sem tudta befejezni emiatt a feladatokat. HOL LEHET PANASZT TENNI??? Valaki segítsen!!

2013. jan. 19. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kellett volna akkor hogy csukják be az ajtót ill. Ne beszélgessenek...mostmár késő :(
2013. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Túlreagálod. Kétlem, hogy emiatt nem tudták befejezni (egyáltalán nem logikus).
2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy nem csak emiatt nem tudták befejezni, hisz 45 perc 10 feladatra kevés...DE joguk lett volna nyugodt körülmények közt megírni. Egyébként szólt egy diák emiatt, akkor kimentek, aztán újra vissza.... Dehát azt se felejtsük el, 14 éves gyerekekről beszélünk, idegen környezet, idegen tanár, nagy nyomás....nem arra volt eszük és merszük, hogy szóljanak, mikor tudták ezen nagyon sok múlik. Ne akarnám annyiban hagyni, mert nem tisztességes, hogy hónapok óta erre készülnek és akkor egy ilyen hülye tanárnő miatt még nehezebb a helyzet....(Amúgy azt olvastam mindenkinek nehéznek tűnt a matek .)
2013. jan. 19. 16:26
 4/9 anonim válasza:
Eloszor az igazgatonal kell probalkozni aztan to abb lehet menni az oktatasi hivatalhoz.a lenyegen viszont nem fog valtoztatni..
2013. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pontosan ez a problémánk! És ezen fog múlni a fiam felvételije!

Nem felháborító?

2013. jan. 20. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

"mikor tudták ezen nagyon sok múlik"


Ugyan, kérlek. Ez csak egy központi felvételi. Ezen egyáltalán nem múlik sok. Másik gimibe kerül, és akkor? Ott is tud érettségizni. Ha azt rontja el, akkor már reklamálhatsz, mert arra lehet mondani, hogy sok múlik rajta.

Inkább ez csak egy hiszti, nehéz volt a matek része és most van mire fogni, hogy elrontotta.

2013. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ezen egyáltalán nem múlik sok. Másik gimibe kerül, és akkor? Ott is tud érettségizni."


Látszik, hogy vagy nincs gyereked, vagy nem érdekel a sajátod. Az én fiam - lehet hogy neked ez hihetetlen de az osztálytársai is - valóban tisztában voltak azzal sok múlik rajta, konkrétan, hogy hova kerül. Nem mindegy, hogy gyűjtőbe kerül vagy nem... Nem mindegy milyen osztálytársai lesznek milyen környezetbe kerül 4 évre. Van akinek ez nem mindegy. Ha elolvasod figyelmesen a kérdést segítséget kértem és nem a véleményem szétkürtölése volt a lényeg. Ami történt felháborító szerintem és más szerint is. Neked a lényeg az, hogy engem minősíts - persze név nélkül - ehhez csak gratulálni tudok nagyon intelligens...

2013. jan. 21. 07:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány feladatot nem tudtak befejezni?
2015. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem is lett annyira rossz a felvételi -

Majd írd meg, hány pontja lett

2015. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!