Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén kezdtem el az egyetemet,...

Idén kezdtem el az egyetemet, de év végén ott szeretném hagyni és jelentkezni egy másikra. Ha kiíratkozok 1 év után akkor ki kell utólag a tandíjat? (államilag támogatottan vagyok)

Figyelt kérdés
+ 4 félév alatt össze kell gyüjteni 60 kreditet. Ha átmegyek máshova akkor ott is lesz 4 félévem, vagy akkor ez a 2 számít + ott az első 2?
2013. jan. 28. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

ha jól értelmezem azt az égetni való papírt,akkor annyit kell fizetned,amennyit ott tanultál.

ha újrakezded,akkor megint az orrod alá vágják azt a sz@rt,és onnantól h aláírtad ketyeg a számláló.

2013. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
Ezt a 4 féléves dolgod nem teljesen értem, de a hallgatói szerződés nem tiltja az átmenetelt másik szakra. Ha csak szakot váltasz, nem kell fizetned, csak ha otthagyod. Azzal, hogx most is jársz egyetemre, fogynak a féléveid, de amíg a 12-n belül maradsz, az új képzéseden is felhasználhatsz n+2 félévet, ahol n, a mintatanterv szerinti képzési idő.
2013. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szakot, hanem egyetemet szeretnék váltani, szóval akkor vissza kell fizetnem azt a 2 félévet amit itt töltöttem, ugye?
2013. jan. 28. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!