Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE biosz szakosok! Valóban...

ELTE biosz szakosok! Valóban olyan nehéz a szak, mint mondják? Ha valaki komolyan veszi a tanulást, akkor el lehet végezni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

több ismerősöm is van, akik ott kezdték az egyetemi éveiket, de ott kellett hagyniuk ( olyanok is akik most orvosin vannak, és csak 4-eseik, 5-öseik vannak)... Az az igazság, hogy ott szinte mindegy mennyit tanulsz, és milyen jó vagy, menj inkább valami vidéki biosz szakra, tudom ajánlani a PTE-t vagy a NYME-t Szombathelyen, sokkal színvonalasabb az oktatás, és ha tanulsz annak meg van az eredménye. Mivel kevesebb diákot vesznek fel a tanárok is többet foglalkoznak a diákjaikkal, és emberszámba veszik őket.

Te döntesz, de nem nagy az esélye, hogy 200 emberből pont benne leszel abba a 10-be, aki el is végzi.

2013. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) és valaki tud valamit a SZIE-ÁOTK biosz szakáról?
2013. jan. 30. 11:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Legyek esetleg akkor szabadbölcsész? :D
2013. febr. 13. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,végül hová mentél?

Én is bioszra akarok menni,de még nem tudom melyik egyetemre.

2014. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Debrecen biológia szak.

Az ELTE aulájába alighogy beléptem, máris valami hihetetlen rossz érzés fogott el.

2014. febr. 2. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!