Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sok különbség van a Szegedi...

Sok különbség van a Szegedi és a Debreceni egyetem biológia szakja között?

Figyelt kérdés

Mivel Szegeden a legjobb a biológia így megszeretném kérdezni hogy mennyire tér el egymástól a két szak és hogy a nehézségi szint mennyiben mutatkozik meg a két egyetemnél.

Előre is köszönöm.:)



2013. jan. 30. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak olyan ember tudhatja, aki mindkét helyre járt. Egyébként is miért lenne jobb Szeged mint Debrecen? Egyrészt az egyetem nagyrészt az önképzésről szól. Ha nem vagy képes magadtól tanulni, nem vagy oda való. Ha azt hiszed azért jobb Szeged, mert többet várnak el, baromság. Csakis tőled függ és a szorgalmadtól hogy mennyi pluszt tanulsz meg, hova fejlődsz.

Mellesleg egyedül Debrecenben van Molekuláris biológus MSc az országban, és van a BSc-nek is Molbi szakiránya, ez arra enged következtetni, hogy itt jó ez a fajta képzés. Persze ne nagyon várj itt objektív kommenteket (az enyém sem lehet az, mivel nem jártam szegedre)

2013. febr. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A debreceninek mi a neve? mert pont azt keresem.
2013. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2013. febr. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi (volt) a DE-re a ponthatár?
2017. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oda kevesebb pont kellett?
2017. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!