Szerintetek van esélyem bejutni a József Attila Gimnáziumba (Bp. )? Hány ponttól hívnak be szóbelizni?

Figyelt kérdés

Franciát,humánt,spanyolt jelöltem. A központit nagyon elrontottam,a hozott pontjaim aránylag jók.

központi=69

hozott pont=47

össz:116

Amúgy nehéz a szóbeli?



2013. jan. 30. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ennyi pontom lett és én is a JAG-ba szeretnék menni én spanyol nyekre .. végig kitűnő voltam csak az írásbelit rontottam el :S de szerintem simán van esélyünk;) ne aggódj! szurkolok neked is :DD
2013. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyetek.Osztálytársam rosszabb központit írt (65 pont),és a jegyei is kb ilyenek,és ő egy sokkal erősebb gimnáziumba szeretne menni. Sok sikert,én is bejelöltem a JAG-ot,bár nem az 1.helyen. Nekem más terveim vannak.:)

Szóbeliről nem sok mindent tudok,de szerintem nem lehet túl nehéz.:)

2013. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!