Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elektronikus ábrázolást...

Elektronikus ábrázolást érdemes tanulni, ellehet vele helyezkedni? Részletek a bejegyzésben

Figyelt kérdés

BKF-t néztem ki, de nem tudom mennyi értelme van.

Ilyen téren tudnék elhelyezkedni elvileg az elvégzése után, ami még érdekel is:

webdesignerként, képanimátorként

önálló grafikusként


Webdisegner jól hangzik, de sokan mondták, hogy már külön nem keresnek designert. Mindenhez kell érteni, én meg profi programozó úgy se leszek...

Tehát egy kiesett ha ez így igaz


2. Képanimátor hmmm... Rajzfilmstúdiókba szinte lehetetlen bejutni, ismeretség kell, vagy mesterdiploma és nagy szerencse, és a lehető legjobbnak kéne lenni


3. Önálló grafikus

Hát nem lenne rossz névjegykártyákat tervezni, egyedi oldalakat tervezni, esetleg plakátok bármi egyebet. Na de most ilyen megbízást találni kezdőként kikerülve nem tudom mennyi esélyem lenne


Azt hallottam, a bkf hallgatók kezét nem engedik el, és 60-70%-k talál munkát fél éven belül. De szerintem ez csak kitaláció, legalábbis számomra hihetetlennek tűnik


Vélemények?


2013. jan. 31. 11:49
 1/1 A kérdező kommentje:

Sok pénzbe kerül ez a tanfolyam, nem azért fizetnék ki 3 évre 2 milliót, hogy eladósítanám magamat. Legalább látnék rá esélyt, hogy aztán találok ilyen téren munkát, akkor egyből elmennék ide tanulni.

De jelenleg hatalmas kérdőjelek vannak bennem, más meg igazán nem érdekel, amit el is tudnék végezni

Várom a véleményeket :)

2013. jan. 31. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!