Törpilla92 kérdése:

BGF vagy Corvinus?

Figyelt kérdés
Levelezőre jelentkeznék Gazdálkodás és menedzsment szakra. Érdeklődnek, hogy melyik iskola rendszere jobb, mennyi lehet az önköltség egy félévre, és milyen eljárás szerint intézik a jelentkezést? Online vagy postán, és érdekelne a pontszámítás menete is. A felvi oldalán kiszámoltam, de valahogy mégsem volt jó. Ha esetleg felvennének az egyik helyre itt is lényeges a sorrend, hogy hova adom be először a jelentkezést, mint a középiskoláknál? Elég sokat olvastam utána, de sajnos az új rendeletekről nem sokat találtam. Köszönöm a segítséget.

2013. febr. 6. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Iskola rendszere alatt nem tudom, mit értesz.

Az önköltség egy félévre - ezt megtalálod a felvi.hu-n, ha rámész az intézményekre.

A jelentkezés eljárása szintén megtaláltható, rögtön a fő oldalon. Én online csináltam. Pontszámítás szintén ott van, még kalkulátor is.

Persze, a sorrend dönti el, hogy melyiket nézik előbb, hogy oda beférsz-e.

Az új rendeletek nem érdekesek, csak hogy a gazdaságison meg pár büfészakon már nincs állami, csak költséges. Cserébe a hiányszakmáson több az állami.


Én a helyedben mindkettőt megjelölném, elsőként pedig azt, ahova magasabb a ponthatár. Felvi.hu-n megvan a tavalyi lista, de erős a gyanúm, hogy a Corvinus lesz fentebb.

2013. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 3 hónapja kutatok a neten az egyetemekkel kapcsolatban. A felvi.hu nekem valahogy nem egyértelmű, azért kérdeztem itt. Arra lettem volna még kíváncsi, hogy aki hallott mind a két suliról, mi a véleménye, melyik jobb, ami az oktatást illeti. Persze láttam képeken, hogy a Corvinus mennyire szuper, de vajon a BGF is van e ennyire jó?
2013. febr. 6. 18:51
 3/3 anonim válasza:
én a BGF-KVIK-re járok és egyszerűen imádom! :) Az, h melyik iskola rendszere jobb... Azután hallottam, h idekerültem, h a Corvinusnak egyre alacsonyabb a színvonala, BGF jön fölfele, persze, ha levelezőre mész, mind2n nagyon nagyon sokat kell tanulni... Ahova elsőként felvettek, oda tudsz menni, változtatás nincs
2013. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!