Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha néhány tantárgyam maradt...

Ha néhány tantárgyam maradt mindössze egy félévre, a teljes tandíjat ki kell fizetni, vagy kérhető valamennyi kedvezmény?

Figyelt kérdés
mondjuk 10-12 kreditnél nem több

2013. febr. 6. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármit lehet kérni, de nem fogsz kapni.
2013. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hallottam ilyen lehetőségről, azért mertem megkérdezni.
2013. febr. 7. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a TO-n, próbáld meg kikönyörögni. Maguktól semmit sem adnak, az az egy biztos!
2013. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahh, to-n olyan okos mindenki, hogy inkább tőletek kérdeztem meg először ;)
2013. febr. 7. 00:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát nem mégy be a To-ra megkérdezni, hogy a ti egyetemeteken, főiskolátokon milyen lehetőségeid vannak, hanem inkább egy anonim fórumon kérdezgetsz, ahová mindneki olyasmiket fog írni, amit hallomásból tud a saját intézményéről. Igen, ez a felelős hozzáállás.

Csillagom! Van olyan intézmény, ahol van kreditenkénti költségtérítés, van olyan, ahol nincs. Tehát ha nem akarsz a To-ra menni, akkor nyálazd át a ki tudja hány száz oldalas TVSZ-t, HKR-t és megtudhatod a választ.

2013. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!