Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvi.hu-n lévő 2012es...

A felvi.hu-n lévő 2012es ponthatárok valósak? Csak mert nem akarom elhinni hogy tavaly győrbe meg veszprémbe s gépész és a vegyészmérnökire a minimum pontal be lehetett kerülni.

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is annyit ír ponthatárnak, szóval valós.

2013. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Levelezőre kellett a minimumpont, nappalira azért kicsivel több.
2013. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZIE-GÉK gépészmérnöki (Gödöllő) A N 240 254


Államilag támogatott alapképzés(A) nappalin(N) gépészmérnök 240 pont volt tavaly, levelezőn ugyanennyi. A 254 a költségtérítéses ponthatár.(K)


PE-MK vegyészmérnöki A N 301 260

Veszprémben államilag támogatott alapképzés(A) nappalin(N) vegyészmérnök 301 pont volt tavaly, költségtérítésesen (K) 260.


Pannon egyetemen a gépészmérnöki szakon szintén 240 pont volt a ponthatár.

PE-MK gépészmérnöki (Veszprém) A N 240 240


De a tavalyi éven nem kell meglepődni, durván lecsökkentették sok helyen a ponthatárokat. Én az SZTE-re járok, volt szak, ahol 100 ponttal csökkent a ponthatár, volt, ahol 70 ponttal, a mérnöki szakokon meg mindenhol legalább 40 ponttal. Nem tudom mi volt tavaly, de jól jártam, mert felvettek az ÁJTK-ra munkaügyre és TB-re az előző évek 380-90 pontja helyett 335 ponttal. (331 volt a ponthatár)

2013. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"De a tavalyi éven nem kell meglepődni, durván lecsökkentették sok helyen a ponthatárokat."


Mert kiadták a parancsot: Keretszámokat feltölteni! Minél több hallgató írja alá a hallgatói szerződést! :P

2013. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!