Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogtechnikus szeretnék lenni,...

Fogtechnikus szeretnék lenni, de egy nagyon gyakori (piros-zöld) színtévesztésem van! Ettől még lehetek fogtechnikus, vagy örökre felejtsem el? Egyáltalán mennyire befolyásoló tényező ez? Köszi szépen!

Figyelt kérdés

A fogak színét látom rendesen, tehát különbséget tudok tenni a sárga és fehér árnyalatok között is (ezzel nincs semmi baj), de hallottam, hogy a színtévesztés befolyásolhatja a felvételt.

Jó lenne, ha olyan is válaszolna aki már fogtechnikus, vagy van vmi köze hozzá.

A Budapesti Szolgáltató- és Kézművesipari Szakképző Iskolát venném célba!


2009. szept. 5. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vak vagyok és így lettem fogorvos, nem hiszem, hogy a színtévesztésed ezt befolyásonlá. Vágj bele bátran! Sok szerencsét!
2009. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bunkóságból kérdezem, tényleg, pusztán kíváncsiságból, vakon hogy lettél fogorvos???
2009. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösz... sok tanulással, hogy máshogy?
2009. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valóban vak vagy? Tényleg jó lenne egy kis biztatás, mert szeretnék nagyon fogtechnikus lenni.( Egy álmom válna valóra!)

Ha tényleg vak vagy, akkor pedig gratulálok, hogy idáig eljutottál! Ügyes vagy!

2009. szept. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!