Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógia alapszak hány...

Gyógypedagógia alapszak hány éves? Tényleg 250 ponttól felvesznek államilag finanszírozottra? Hogy lehet ilyen alacsony?

Figyelt kérdés
Szegeden milyen tapasztalataitok vannak? Vannak fiúk is ezen a szakon?

2013. febr. 9. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
4 éves, de 250 ponttól nem biztos, hogy felvesznek, sőt tuti nem. Ez csak azt jelenti, hogy ennyi pontnak mindenképp meg kell lenni, de ha az állam azt mondja, hogy 50 embert veszünk fel, akkor az 50 legjobb pontszámút fogják. Ez pedig könnyen 400 körül lehet.
2013. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, a 250 pont nem elég, legutóbb a ponthatár 365 volt, és ez az évek tapasztalatai alapján csak növekszik...

A fiúk száma igen kevés, az én évfolyamomon például csak egy van.

Július elején van egy alkalmassági vizsga, de nem gáz

Ha van kérdésed írj, szívesen segítek

2013. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol hallottál 250 pontról? 400 körüli ponthatárok vannak államin a Bárczin, de máshol se sokkal alacsonyabb.
2013. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azt meg tudnátok nekem mondani, hogy ha én logopédiára szeretnék menni akkor mire számíthatok az alkalmasságin.
2013. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ne alacsonyítsuk már le ennyire a dolgot... A JGYPK-n a legértelmesebb szak, tavaly 370 és 380 között volt a ponthatár.
2013. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg négy éves?
2017. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!