Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételinél választott...

E-felvételinél választott természettudományos tárgyra mindegy mit választok?

Figyelt kérdés

2 éve amikor felvételiztem akkor ha jól emlékszem nem volt mindegy, mert az egyes egyetemi szakok a magukét követelték meg. Például gépészmérnökire fizika kellett, vegyészre kémia stb..

De nem tudom, hogy most is így van e..

E-felvételinél van most egy olyan opció (nem tudom h régebben is volt, nem emlékszek rá), hogy egy 2. választott természettudományos tárgyat is lehet választani. Van ott magyarázat is rá ami kissé megzavart most, ott egyáltalán nem említ olyat, hogy azt válasszam ami kell (mint említettem ha gépészmérnökire jelentkezek akkor fizikát válasszak), csak azt írja, hogy amiből a legtöbb pontom lesz, azt válasszam bármilyen tárgy is legyen az.

Nos így fizika 12./3as és 13./3-as évvégi jegyek helyett jobb lenne nekem egy pl.: földrajz 11./5-ös évvégi + kémia 11./4-es évvégi jegy kombó (ezt így lehet most), így lenne a legtöbb pontom de gépészmérnökihez nem tudom, hogy elfogadják e ezt. Most akkor hogy van ez, melyiket válasszam?



2013. febr. 11. 16:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!