Kovács Patrik kérdése:

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy most 9.be járok és 3-4 csajjal vagyok csak jóba és csak velük vagyok de én egy srác vagyok kapcsolatban egy nálam 1 évvel fiatalabb lánnyal aki 30 km-re lakik tőlem.De utálok az iskolába bemenni mert ha elmegyek a folyosón azt kiabálják hogy b*zi meg ilyenek és már az osztály is kezdi.ez megy hónapok óta és gyomorideggel járok iskolába,de nagyon sokat hiányzok.magántanuló szeretnék lenni de nem tudom hogy ennek mi a folyamata és mit von maga után.Lennétek oly kedvesek hogy leírjátok a folyamatát hogy hogyan tudnánk elintézni és azt hogy mi lesz ha ez megtörténik pl.: családi pótlékot kap anyu tovább attól még? elnézést hogy hosszúra sikerült!válaszokat előre is köszönöm!

2013. febr. 13. 17:03
 1/1 anonim válasza:

Szia!! Ha az iskola engedélyezi a magántanulósságot akkor igen! Az igazgatóhoz kell benyújtani egy kérvényt amiben leíród, h miért szeretnél az lenni. De egy jó tanács (én is voltam ilyen helyzetben csak én nm ez miatt akartam magántanuló lenni), jobban jársz ha hozzáteszel a dolgokhoz mert ez miatt nm fogják engedélyezni. Írd a kérvénybe azt, hogy nem érzed magad jól közösségbe, ezért nem tudsz megfelelően teljesíteni. De ha olyan osztályfőnököd van, biztosan segíteni fog abban hogy jó legyen a kérelmed pláne ha ismeri a helyzetet. Ahogy írtam én is voltam magántanuló, de szerintem nagyon nehéz készülni a vizsgákra. Egyedül biztosan nem fog sikerülni ezt csak jó tanácsként mondom! Én azóta elkezdtem egy szakmát és sokkal jobban tetszik, minthogy otthon punnyadok magántanulóként. Mert mindenki azt mondja, hogy nem lehet megunni...pedig meglehet!!!!!!!


Ja és azt kifelejtettem, hogy ha szakmára jársz nem lehetsz magántanuló! És családi pótlékot magántanulóként is kapsz!!


Bocsi ha hosszú voltam, ha valami nem érthető szívesen válaszolok privibe!


Sok Sikert!

2013. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!