Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2014-től ugye még nem lesz...

2014-től ugye még nem lesz kötelező minden szakra az emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

2014. szeptemberében kezdenék. Arra gondoltam hogy mostmár nem vezethetik be mert nem lenne meg a 2 év "átfutási" idő, úgy tudom ezt a fidesz is betartotta eddig mármint ami a követelményeket illeti(nem az állami ösztöndíjas helyekre gondoltam). Csak félek ettől az őrült Klinghammer ötleteitől, sokkal jobban mint Hoffmantól, vagy mint Balogtól. Tehát bármit is tesz ez az őrült Klinghammer nem vezethet be 2014-től felvételi vizsgát(írásbelit), és például minden szakra emelt szintűt???

pl.: Látam felvi.hu hogy 2014-ben ugyanazok a felvételi követelmények(nem ösztöndíjas helyekre gondoltam).


Klinghammer már így kezdi az elején: "az egyetemek fele tücsökszak meg hogy vissza kell állítani a korábbi gyakorlatot hogy az egyetemek maguk választhatják ki hallgatóikat" meg ilyeneket mondott.


2013. febr. 14. 19:25
 1/2 amarill ***** válasza:

Asszem csak az orvosira kell majd

az emelt biosz meg emelt kémia

2013. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igazából simán lehet hogy jövőre kötelező lesz 1 emelt mindenkinek, de nem az adott szakhoz, hanem magához az érettségihez.

A törvényt 2009 november 11.én fogadták el, szóval akármelyik évben bevezethetik:

-->2009-es hír-->

[link]

2013. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!