Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen állással lehet kb....

Milyen állással lehet kb. havi 50 ezret megkeresni?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett kéne tandíjra, és hát nem tudom, hogy milyen álláslehetőségek vannak (esetleg részmunkaidős?), amivel tudok ennyit keresni, tanulás mellett. Kérlek Titeket, csak a kérdésre válaszoljatok. Megvan az okom, hogy miért nem államira megyek, és legyetek szívesek nem kioktatni, hogy diplomásoknak sincs munkájuk...stb. a segítségeteket kérem, nem kioktatást! Köszönöm!

2013. febr. 14. 23:39
 1/4 anonim válasza:
árufeltolo,
2013. febr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma volt egy riport a tv-ben... egy árufeltöltő lány (tanult amúgy az egyetemen) mondta, hogy havi 50-et keres. Egyébként még gyakornoki munkákkal lehet talán, érdemes gyakornoki munkát keresned.
2013. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50et úgy tudsz megkeresni, ha majdnem minden éjszakát bevállalsz, ez nem tudom mennyire kivitelezhető neked. Gyári munkás, árufeltöltő..ilyenek
2013. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én burger kingben vagyok, heti 2-3 napot dolgozom,és úgy megkeresek ennyit. nekem is a tandíjra kell, de ebből simán ki tudom fizetni a félévente 195ezret!
2013. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!