Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kérdeznek a Budapesti...

Mit kérdeznek a Budapesti Teleki Blanka Gimnáziumba a magyar és angol szóbelin? Valaki volt már szóbeli itt? Ha igen, milyen volt? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

#Teleki Blanka Gimnázium #angol vizsga #szóbeli magyar #a szóbeli erőssége
2013. febr. 15. 13:17
 1/3 anonim válasza:
bemutatkozol, megkérdezik a hobbijaidat, van e kutyádmacskád blablabla. nem kell izgulni. semmi extra
2013. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ma voltam az angol szóbelin. Több szülőt lehetett látni mint diákot. Mindenki kedves volt, oldott volt a hangulat is. Mindenkitől más kérdeztek, személyenként 10-15 perces volt az egész. Volt akinek a divatról kellett beszélni, vagy magáról, vagy az időjárásról, vagy például nekem magamról + utazásról + kérdéseket tettek fel. Szimpatikus volt mindenki és jó hangulatban is zajlott így mikor én kerültem sorra bent a teremben abszolút nem izgultam.
2013. febr. 27. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyaron mi volt?
2017. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!