Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erdelyi diak vagyok, jovore...

Erdelyi diak vagyok, jovore eretsegizem, Budapestre szeretnek egyetemre jelentkezni kommunikacio es mediatudomany szakra. Az alapoktol kezdem, semmit sem tudok arrol, hogy hogyan lehet kulfoldi egyetemre jelentkezni, segitseg kene. Hogy induljak el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, neked néhány más körülményt is figyelembe kell venned, a www.felvi.hu a felsőoktatásba jelentkezők intézményes honlapja, írj nekik e-mailt, vagy hívd fel őket telefonon, és mindenben segíteni fognak, ez a dolguk!

[link]


Ha nem jó a link, bemásolom:

telefon: 06/1-477-31-31, illetve külföldről 0036/1-477-31-31.

e-mail: info@felvi.hu


Remélem, segítettem!

22/l

2009. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oket mar kerdeztem,de ok se tudnak pontosat mondani...jobbra balra kuldozgetnek:(:s
2009. szept. 8. 20:46
 3/3 anonim válasza:

legjobb ha beszerzel egy továbbtanulási tájékoztatót (majd amikor tovább tanulsz, mert adnak hozzá jelentkezéshez lapokat, vagy könyvtárból legalább elolvasni, van benne egy fejezet pont erről), kb annyi hogy minden, amit beküldesz a jelentkezéssel, le kell fordíttatnod magyarra és hitelesíttetni, vagy valami ilyesmi (amire kevés időd lesz)

de nyugi, sok ismerősömnek sikerült már, meg lehet csinálni (ők kolozsváriak vagy környékiek, esetleg kukker.ro-n lehetnek akik már túl vannak rajta)

2010. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!