Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » KÖRNYEZETGAZDÁLKODÁSI AGRÁRMÉR...

KÖRNYEZETGAZDÁLKODÁSI AGRÁRMÉRNÖK szak! Mit kell róla tudni (a neten található leírásokon kívül)? Milyen az elhelyezkedési lehetőség? Személyes tapasztalatok? Érdemes-e ezt a szakot választani?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem marha nehezen találsz ezzel munkát. Max. minisztériumnál... de oda meg bejutni, főleg tapasztalat nélkül.

Nem egy tipikusan olyan munka, amit minden nap hirdetnek mondjuk a profession.hu-n.

2013. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én is ezt a szakot néztem és nekem is hasonlók lennének a kérdéseim...:D de sajnos nem nagyon tudtak eddig semmit mondani róla,ha van valami infód azóta szivesen fogadom:DD
2013. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezen végeztem. Nem könnyű jelenleg egyik agrár szakkal sem elhelyezkedni, de közgáz diplomával is ez a helyzet. Mikor én kezdtem állítólag lehetett vele kezdeni valamit. Én "minisztériumnál" voltam gyakorlaton és ott kijelentették, hogy nem alkalmaznak hasonló végzettségűeket. De máshol lehet, de az elsőnek abszolút nincs ebben igaza. Nemzeti parkoknál vannak páran, hulladéklerakóknál, szennyvíztelepeken, vízműveknél, agrár cégeknél, laborokban, növényvédelmis, állatvédelmis laborokban, cégeknél, ahol foglalkoznak környezetvédelemmel. Jó szak lenne, lenne értelme és jövője is de jelenleg azt lehet csak észrevenni hogy pang. De ez a legtöbb szakra igaz. Jó nyelvtudás itt is hasonlóan előny, főleg a német vagy valamilyen ritkább nyelv. Én még próbálkozom, remélem pár hónap múlva biztatóbb eredménnyel szolgálhatok elhelyezkedés terén :) Személyes tapasztalatból csak annyit tudok mondani, hogy én szerettem. Engem érdekelt is. Érdemes e? Hát nem tudom. Jobban érdemes mint pl. az mg mérnökit, főleg ha nincs otthon gazdaságotok, vagyis nem biztosított az elhelyezkedésed agrár területen. De pl. egy pénzügyis végzettséggel is jó lenne szerintem. Bankok is kerestek egy időben ilyen végzettségű munkatársat. Hát álláshirdetés az tényleg nincs ilyen, de élelmesnek kell lenni és próbálkozni. Remélem kapsz még mástól is tapasztalatokat tartalmazó választ. Addig itt van ez, nem túl pozitív, de hát ez van: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..
2013. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Köszönöm szépen az infókat;)
2013. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az infókat :) végül 3. helyre írtam be :)
2013. márc. 14. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hogy álltok, mi a helyzet? Úgy néz ki, hogy én is erre a szakra fogok menni... :)
2013. júl. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is erre megyek! Keszthelyre
2013. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!