Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon vagy Magyarorsz...

Magyarországon vagy Magyarország térségében hol van a legjobb ÁOK?

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2013. febr. 19. 20:58
 1/6 reptoid ***** válasza:

Valszeg kevés olyan ember van, aki járt mind a négy itthonira, így objektív képet nehéz lesz kapni. Ha jönnek itt emberek, úgyis a sajátjukat fogják mondani, vagy épp azt nem, mert utálják, meghúzták stb :D


Listákat biztosan lehet állítani klüönböző szempontok alapján, így a tanárok szakmai kvalitásai szerint, felszereltség, külföldi hallgatók aránya, elért eredmények, kutatások alapján, de ezekből mint a statisztikákból, ki lehet hozni bármilyen a készítőnek megfelelő eredményt.

2013. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közép-Európában a legszínvonalasabbnak a SOTE-t mondják, Nyugaton is nagy a presztízse.
2013. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
PTE? Vélemények???
2013. febr. 19. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Az országban a harmadik helyre sorolnám.
2013. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a 4 magyarországi egyetemen egy szinten van, szerintem ugyanazt tanulják mindenhol, ugyanolyan színvonalon. Mindegyiknek rengeteg külföldi hallgatója van, sok külföldi kapcsolata van. Szerintem az alapján dönts, hogy melyik van közelebb hozzád!
2013. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen ugyanazt tanítják, más a tanmenet felépítése, mások az oktatók.
2013. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!