Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes gondolkozni egészségüg...

Érdemes gondolkozni egészségügyi képzésekben?

Figyelt kérdés
Mennyire van bennük jövő? Illetve melyik szakokon?
2013. febr. 22. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, gyógyszerész mindig fog kelleni, bár ezeket rohadt nehéz elvégezni.
2013. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes ezeken gondolkozni, de a gondolat szintjén csak akkor tudsz továbbmenni, ha kiváló tanuló vagy. Érdekelt idáig a biológia, kémia. Valamint ezekből a tárgyakból érettségizel/érettségiztél is.

Ha nem vagy jó tanuló, akkor okj-s tanfolyamra tudsz menni, de az érettségi bizonyítvány oda is kell.


[link]

2013. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biosz emelt, meg kémia közép és most szintemelőzők majd.
2013. febr. 23. 09:56
 4/5 A kérdező kommentje:
És olyanba, hogy mentőtiszt vagy gyógytornász?
2013. márc. 12. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes, mert kb. mind hiányszakma.


Én diplomás ápoló vagyok. Ha ápoló akarsz lenni, ajánlom, hogy inkább végezd el az OKJ-set, mert sokkal szívesebben fognak fogadni mindenhol, ahol csak el szeretnél helyezkedni, a kollégák közé is jobban be tudsz illeszkedni, mint diplomával. Ráadásul akkor még van lehetőséged jelentkezni orvosi egyetemre vagy gyógyszerészetire, vagy bármi másra, ha közben arra gondolsz, hogy ennél többre van szükséged.


Én már megbántam, hogy elszúrtam az egyetlen államilag támogatott lehetőségemet azzal, hogy ápolónak mentem. Bárcsak orvosira mentem volna, ha bátrabb lettem volna...

2013. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!