Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén felvételizők! Előreláthat...

Idén felvételizők! Előreláthatólag hány pontotok lesz? Hova jelentkeztek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért te?
2013. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

sok információt adtál a válaszoddal :D

nekem olyan 420-440 pont körül lesz és nem tudom még, hogy hova jelentkezzek, ezért érdekel

2013. febr. 23. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:

410 jött ki 84%-os érettségikkel :DD

(annyit tippeltem, infóból és angolból van meg eddig, az 84 ill. 86 lett, kb. ennyit várok a többihez is. Infóból emeltet csinálok idén. Van középfokú nyelvvizsgám, lehet addigra felsőfokú is lesz.)

ELTE-re jelentkezek, meg a Széchenyi Egyetemre :D (proginfó ill. mérnök.infó)

18L

2013. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és lányként miért érzel elhívatást a programozói szakma felé? am én is lány vagyok és én is infóból érettségiztem, úgyhogy nekem is szóba került
2013. febr. 23. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, most ezt tanulgatom, suliban nagyon alap szinten, meg önszorgalomból, és ebben úgy érzem, kihívást találok, és az jó, mert akkor akarom csinálni :D Valamiért bejön :D gondolkodni kell a feladatok megoldásához, ez tetszik :D
2013. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
400-450 pontom biztosan meglesz, persze a csillagok kedvező állása akár over-450 pontot is eredményezhet. Mondjuk mostanában nem igazán töröm magam humán tanulással, mert ELTE-TTK fizikára valószínűleg felvesznek gyatrább eredménnyel is, onnantól meg úgyis a szakirányú tárgyak számítanak.
2013. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mellesleg éppen azért jelentkezem fizikára, amit az előző válaszíró írt, problémamegoldó gondolkodás, kihívás és persze bizonyítási vágy - önmagamnak :) Részemről nagyon várom.

Amúgy. Corvinus gazdaságinformatika képzése nem érdekelne? A ponthatár nem valami horribilisan magas, kapcsolódik az informatikához és elhelyezkedés szempontjából sem hátrányos. Úgy gondolom a proginfo nehezebb és rengeteg a nyomorék, van ott néhány ismerősöm...

Tanácsként még annyit, hogy összeírhatnád felviről a szimpatikus szakokat, majd amelyikhez a legtöbb előnyt tudod felsorolni alapon válassz.

2013. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

137 a maximális 146-ból:)

A Trefortba jelentkezem, és ott ennyi az összpont:D

2013. febr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem olyan 430-440 körül lesz és fogorvosi, orvosi lenne a cél :)
2013. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!