Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan tanárképzésre (is)...

Osztatlan tanárképzésre (is) jelentkezők! Hogy álltatok neki a motivációs levélnek?

Figyelt kérdés
Nem találtam meg semmiféle követelményet, hogy hány oldalnak kell lennie ilyesmit. Ti úgy írtátok meg, mint akik a munkahelykereséshez szokták? Csak mert én arra gondoltam leírom, hogy hogy jött az ötlet, hogy tanárszakot (is) jelöljek, ki volt rám benne hatással, mik a terveim (ugye amiket eduline-on, felvi-n is láttam, hogy ilyenek kellenek bele nyilván), de ma ahogy nézegettem egy-két motivációs levél mintát (amit persze az állásokra pályázók írtak), kicsit elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán jól csinálom-e. Most ide azt is bele kell írni, hogy hol tanultam, meg ilyesmik? Ti hogy csináltátok?

2013. febr. 23. 19:45
 1/7 CoortezFan válasza:
óó nekem is ez a problémám :s az idő szorít, ötletem meg nincs. még erről életemben nem hallottam. ma szólt róla az osztályfőnök -.-
2013. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pzsooka válasza:
Sziasztok! Én is ebben a cipőben járok.. egyébként ezt a motivációs levelet hova-hogyan-kinek kéne küldeni? Konkrétan én se találtam semmit, de még a felvételi tájékoztatóban sem, csupán annyit, hogy ha majd lesz a pályaalkalmassági, akkor ott kérdeznek majd a motivációs levélből. :/ Én e-felvételivel jelentkeztem, de motivációs levelem még nincs. Nem tudjátok hova küldjem?
2013. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]


Ezekre én is kíváncsi lennék. De megtaláltam ezt az oldalt és egész sokat segített.

2013. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Eragon02 válasza:
mikor és hogyan kell a motivációs levelet elküldenetek? végül h sikerült?
2014. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem csak az efelvételin keresztül kell a dokumentumokhoz csatolni? Ténylegesen el is kell küldeni?
2014. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom.. :( Ti miket írtatok?
2014. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Keressetek rá az ELTE Karriertükör 2012-es kiadványára, mely pdf-ben letölthető. 48-56 oldalak között minden motivációs levéllel kapcsolatos kérdésetekre választ és részletes segítséget kaptok!
2015. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!