Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ügyfélkapu hitelesítési probléma?

Ügyfélkapu hitelesítési probléma?

Figyelt kérdés

Mivel nincs túl sok időm (3 műszakban dolgozok) az elektronikus ügyintézés mellett döntöttem. Az E-felvételin keresztül jelentkeztem továbbtanulásra, és Ügyfélkapun keresztül próbáltam hitelesíteni a felvételimet. A hitelesítés során azonban probléma merült fel, sikertelenné vált.

Az adatok ellenőrzésekor egyedül ez e-mail cím tért el.

Érdeklődnék, hogy a probléma ez miatt lehet-e.



2013. febr. 23. 21:13
 1/4 szalonka válasza:
szia, sajnos én még nem járok ott, így nem tudok segíteni, de te talán tudsz nekem. az eljárási díjat egyből utaltad, akkor amikor az adatokat töltotted fel? ez nekem vhogy nem világos:/
2013. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először kitöltöttem minden adatot (személyes, középiskolai eredmények, megjelölt szakok...), utána pár napra rá utaltam az összeget, mivel akkor volt csak rá időm.

Egyből is lehet utalni az adatok kitöltése után, de később is bármikor ráér, persze a határidő lejártáig. Csak arra figyelj oda nagyon, hogy annyi időd maradjon még az utalás után, hogy ha úgy van akkor a bizonylatot még be tudd scann-elni, vagy scan-neltetni. Az adatokat is lehet bármikor módosítani.

2013. febr. 23. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

ha probléma van az ügyfélkapuval és végképp nem boldogulsz oda menj ahol csináltattad vagy az okmányiroda gondolom :)

nem azonnal kell utalni!!!!

én is elkezdtem kitölteni az adatokat,és aztán elmentettem :)

2013. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sikerült megoldani a problémát. Az e-mail címmel volt a gond, Ügyfélkapun kellett megváltoztatni az e-mail címet, hogy egyezzen.
2013. febr. 23. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!