Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biztonságszervező I. (felsőfok...

Biztonságszervező I. (felsőfokú OKJ) tanfolyammal talált már valaki munkát?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy meghozta e várt "eredményt" a tanfolyam elvégzése. Sikerült e ezáltal előrébb jutni vagy szakmailag jobb állást találni. Ez a tanfolyam [link]

2013. febr. 24. 01:54
 1/4 anonim válasza:

Ismerek 2 léhűtőt akinek összelyött egy kis időre.Látványosan nem értettek a szakmályukhoz amolyan igazi lusta biztonságiőrők voltak,de a semmittevésükért kaptak 140ezret

Ha ebben a szakmában képzeled a jövőd akkor elég satnya jövő elé nézel.A biztonsági szakma egy rakás... mindentéren.Sehol nem jelentenek be rendesen,nincs szabadság,de pappíron kiosztják,már a táppénzt sem akarják fizetni,utazási kedvezmény kilőve,pedig miből is tartana nekik,ha lenne valami egyedi családi kedvezményed még azt sem intézik el.

Én inkább megyek segédmunkásnak ,minthogy egy ilyen mocsok szakmában dolgozzak!

2013. febr. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
első válaszoló leginkább helyesen tanulj meg írni.
2013. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

AppaYipYip:


és neked valami infód van? :)

2013. márc. 4. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
csak annyi, hogy nem ez a papír fogja nekem meghozni a várt eredményt. ez csak egy szükséges plussz
2013. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!