Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire fontos a matek a...

Mennyire fontos a matek a hegesztő illetve az autófényező szakmához?

Figyelt kérdés
Jelenleg lakatos szakmán vagyok és matekba mindig is elég gyenge voltam, így úgy gondoltam hogy átmegyek másik szakra... A kérdésben feltett két szakma közül szeretnék választani,mert érdekel is mind a kettő, csak nem tudom mennyire van matek ezekben

2013. febr. 24. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeken nincs matek, de ha lenne is, rettentő primitív szinten folyna. Felesleges ezen aggódnod.
2013. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Balint@! válasza:
Ezekhez a szakmákhoz nem kell matek de ügyesség az viszont kell!én azt mondom sokkal jobb 8 általános után szakközép iskolába vagy szak iskolábe menni mert aki gimibe megy az még nem tudja mi akar lenni mert ha akarsz diplomát nem nagyon ér az már semmi mert ugyanolyan nehéz el helyezkedni......De az autófényező vagy akkor be lélegzel mindenfajta gázt ami nem tul jó de viszont ha ügyes vagy akkor viszont nagyon jól keres.
2013. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!