Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Andragógia szakról vélemények?

Andragógia szakról vélemények?

Figyelt kérdés

Jelenleg csecsemő gondozó szakos hallgató vagyok(okj) és arra gondoltam,hogy még tovább tanulok.Az érettségim közepes lett:( ezért vmi olyan szakot keresek ahova könnyen bejutok,érdekel amit tanulok illtve eltudok vele helyezkdeni.Az igaz,h az andragógia büfé szak? A pontszámításban tudnátok segíteni,h kb. hány pont kell,milyen eredmény h bejussak nappalira pl:.a Zsigmond Király fősulira?

Gyerekekkel szeretnék foglalkozni,de a kézműves dlgok is érdeklenek bár a rajztudásom nem a legjobb.

Az ovópedagógia és a csecsemőgondozás (alapképzésen) sajnos nem jöhet szóba,túl magasak a pontok.


Még van pár napom péntekig,hogy döntsek.


Nagyon köszönöm!



2013. febr. 27. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A felvi.hu-n találod meg a tavalyi pontokat, ahhoz tudsz nagyjából viszonyítani.

Pl. itt a ZSKF

[link]

2013. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az óvodapedagógus szakhoz kevés a pontod, akkor az andragógiához is kevés lesz, mivel ott általában magasabbak a ponthatárok. Nem tudom államira akarsz-e menni, de az állami andragógia ponthatárát már meghúzták 445 pontnál: [link]
2013. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Az andragógia nem büfé szak, ezt csak az mondja aki pontosan nem tudja, hogy mit jelent és hogy ez mire is jó. Viszont ha csecsemőgondozóként végeztél akkor az óvodapedagógiát jobban ajánlom neked :) Andragógián amúgy is magasabbak a ponthatárok mint az Óvodapedagógus szakokon
2013. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2013. márc. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!