Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri kereskedelem és marketi...

Megéri kereskedelem és marketinget tanulni? Valaki segítsen, adjatok tanácsot

Figyelt kérdés

A másodperceim megvannak számlálva, most döntök a sorsomról, és nincs második esélyem. Én ezt tudom, biztos van olyan, aki úgy áll hozzá, hát ott hagyom és belekezdek valami másba ha nem tetszik. Ezt én nem tehetem meg.


Gondoltam a turizmusra, de abba kevés pénz van, és ahhoz sincs sok kedvem. Ugyan akkor szeretném a jövőmet építeni, és humánosabb irány érdekel. A matektól a jóisten óvjon, itt pedig még nem olyan vészes


2013. márc. 1. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
el kell hogy keserítselek, az első félévben a kermarketesek együtt vannak a pénzügyisekkel, gazdaságisokkal, ahol mindenkinek 90%ban ugyan azok az órái, tehát matek matek hátán. meg lehet tanulni, de segg és elszántság kell hozzá. az első 3 félév húzós matekból, utána már szakosodsz, és kevesebb vagy éppenséggel semmi matekod nem lesz. de az első 3 félév szívás matekból. ha nem bírod, ráadásul utálod is, akkor már el is felejtheted a dolgot.
2013. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!