Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felvesznek Debrece...

Szerintetek felvesznek Debrecenbe az Ady Gimibe?

Figyelt kérdés

71. helyen állok német nyelvire szeretnék menni. 129 pontom van...ha más nem fellebbezéssel bejutok??

Minden válaszra nyitott vagyok!! :)


2013. márc. 4. 20:34
 1/7 anonim válasza:
Szerintem van esélyed,amúgy hányat vesznek fel?
2013. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

17-17

német nyelvisek-angol nyelvisek.

Ez a baj hogy a ők egy osztályban vannak igy csak egy fél osztályt vesznek fel + kb 4 személyt fellebbezssel.

2013. márc. 30. 08:32
 3/7 anonim válasza:
Megint első válaszoló vagyok,hát én is most jelentkeztem gimibe és én is németre ,de nálunk csak15-öt vesznek fel,ha szerencséd van,még kieshetnek előled annyian,hogy bekerülj :)
2013. márc. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Remélem bekerülök.:)

És még osztálytársak is lehetünk.:D

2013. márc. 31. 08:00
 5/7 anonim válasza:
Hát osztálytársak semmi képpen sem lehetnénk ,mert én nem abban a gimiben jelöltem meg a németet amelyikben te,én zala megyében élek ...:)
2013. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jahh..értem.:D

Remélem téged is felvesznek.:)

És még egyszer köszönöm.:))

2013. ápr. 1. 08:24
 7/7 anonim válasza:
Hát talán felvesznek,mert 21. vagyok,amúgy nincs mit a válaszért :)
2013. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!