Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eldöntöttem, hogy bróker...

Eldöntöttem, hogy bróker szeretnék lenni. Most 8. -os vagyok. Melyik iskolákat ajánlanátok Szegeden és környékén?

Figyelt kérdés
Ha lehet kimondott iskolákat írjatok. Az átlagom 4-es nagyjából.
2009. szept. 13. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A legjobban gimnáziummal és közgazdasági egyetemmel járnál.
2009. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Mindenképpen közgazdasági szakközép,majd Corvinus egyetem, vagy ha sok pénze van a szülőknek akkor IBS, mert az kizárólagosan fizetős,de a legjobb egyetem!
2009. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon menő akarsz lenni, akkor az ELTE és a Corvinus közösen indított egy 'Biztosítási és pénzügyi matematika mesterszak' nevű MSc-t, ahol komoly matematikai alapokra helyezve tanulják az ilyen befektetési és elemzési dolgokat (erre lehet menni matek BSc-ről is és közgáz BSc-ről is). Tehát a cél az, hogy lényegesen mélyebb tudású embereket képezzenek, mint a szimpla közgázosok, akiknek az igazi mélyebb dolgokhoz nincs meg a kellő matektudásuk.

Ez egy új dolog, még ki kell derülnie, milyen is lesz, de mire te odaérsz, hogy választani kell, addigra már kiderül.

Mindenesetre ha ilyennel akarsz foglalkozni, a matekra gyúrj rá.

2009. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat!

Az egyetem még messze van, köépiskolának melyiket ajánlanátok?Szakközépek között Kőrösy Józsefre és Vasvári Pálra gpndoltam.Vagy akkor melyik gimnázium?

2009. szept. 13. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen, IBS! Az a legjobb. Én is oda fogok menni! :)
2009. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek közgazdasági szakközép iskola legyen vagy gimnázium?
2009. szept. 14. 07:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert most azt kellene eldönteni hova megyek középiskolába mert messze van még az egyetem.De köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. szept. 14. 07:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert értem hogy egyetem kell hozzá de arra vagyok kíváncsi ahoz hogy oda felvegyenek melyik lenne jobb.
2009. szept. 14. 07:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Tök 8 , szakközépből is ugyanúgy felvesznek egyetemre, mint gimiből.
2009. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a Radnótiba mennék. Bár a Kőrösy régen nagyon jó suli volt, egyre több rosszat hallani róla. Több ismerősöm gyereke is járt oda, de vagy végigszenvedték, mert nem szerették, vagy ott is hagyták és gimibe mentek.
2009. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!