Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz szakon kemény a matek?

Földrajz szakon kemény a matek?

Figyelt kérdés
Szeretem a Földrajzot, és ezt is szeretnék tanulni az egyetmen, viszont nem igazán vagyok jó matekból. Most kicsit berezeltem. :D

2013. márc. 7. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nem oda járok, hanem bioszra, de bnőm ugyan arra az egyetemre jár csak föcire, szóval onnan tudom milyen tárgyaik vannak és mit tanulnak. Nekik is ugyanolyan matek praktikum volt 1. félévbe, mint nekünk, én 3-asra érettségiztem matekből, de ezt a matek praktok röhögve megcsináltam 5-ösre úgy, hogy a 6 zh-ban csak egyetelen pontot vesztettem
2013. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Ment a zöld. :D Most megnyugodtam akkor. A másik még ami érdekelne mellé az a biosz lenne. Mindkettőböl 5-ös vagyok, de a biosz szak meg azért felejtős, mert kémiából és fizikából katasztrófa vagyok, sosem érdekeltek, ezért nem is igazán foglalkoztam velük. Mindegy. :)
2013. márc. 8. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is földrajz szakra adtam be a jelentkezésemet. Én úgy hallottam, hogy nem olyan kemény a matek, remélem így is van.

Te mit gondolsz, mit lehet kezdeni egy föcis végzettséggel, neked mik a terveid? Próbálom a lehető legtöbb infót megszerezni ezzel kapcsolatban, de így is egy hatalmas kérdőjel van bennem.

2013. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Melyik egyetemre adtad be (előző)?:)
2013. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ELTE, a debreceni és a miskolci egyetem. Te is föci szakon vagy vagy oda mész?
2013. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az ELTE van nekem is első helyen :) nagyon remélem fel is vesznek :(
2013. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!