Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát végezzek el,...

Milyen szakmát végezzek el, hogy Szociális ügyintéző lehessek?

Figyelt kérdés

főiskola vagy OKJ érdemesebb?

Önkormányzatnál szeretnék dolgozni!

Menyit keres egy szociális ügyintéző(köztisztviselő)?



2013. márc. 9. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Közigazgatásba szeretnél bekerülni, tehát igazgatásszervező a legcélszerűbb. Vagy szociális munkás szak. OKJ-s papír önmagában semmit sem ér. Diploma mellett viszont hasznos lehet, azért én a helyedben a kettőt egyszerre csinálnám, szociális ügyintéző okj+ igazgatásszervező, ez ezekkel pályázzál ilyen területre.
2013. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbbi válaszoló vagyok. elfelejtettem a lehetséges fizetéseket megírni. Diplomával pályakezdőként 155-170 ezer lehet a bruttó béred, attól függően hogy önkormányzatnál, kormányhivatalnál, vagy országos hatáskörű szervnél sikerül munkát találnod. Ha csak okj papírod van akkor 114 ezer bruttó a garantált bérminimum lesz a kezdő fizetésed, és még jó sokáig nem is fog emelkedni, de ekkor nem is leszel ügyintéző, diploma nélkül csak adminisztratív munkára vesznek fel közigazgatásba dolgozni, és ahhoz is hatalmas protekció kell.
2013. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!