Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már tanultam OKJ-s képzésen...

Ha már tanultam OKJ-s képzésen, de nem vizsgáztam le, akkor elmehetek egy újabb OKJ-sra INGYEN?

Figyelt kérdés

Most be vagyok iratkozva egy nappali tagozatos OKJ-s tanfolyamra, ami ingyen van nekem, de nem hiszem, hogy le szeretnék vizsgázni, mert nem érdekel a téma, csak a családi pótlék miatt iratkoztam be. Szóval. Ha nem megyek el a vizsgára, akkor ugye nem szerzem meg ezt a szakmát. Akkor utána elmehetek még egy OKJ-sra ingyen? Mivel úgy hirdetik őket, hogy ha még nincs államilag finanszírozott OKJ-som, akkor ingyen van... Nem teljesen egyértelmű. Ja, amúgy jelentkeztem már vizsgára, ha ez számít valamit. Köszi előre is a válaszokat.

20/L


2013. márc. 9. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mehetsz ingyen. De ha úgyis tudod, hogy nem mész el vizsgázni, akkor miért jelentkeztél rá?
2013. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor jelentkeztem vizsgára,még nem tudtam h van lehetőség újabb okj-t végezni ingyen. Mert különben levizsgáznék,de nem hiszem h én ezzel helyezkednék el valaha is. Viszont van amit szívesen elvégeznék helyette. Köszi
2013. márc. 10. 00:57
 3/4 anonim ***** válasza:
én is pont ugyan ebben vagyok mint Te. jó lenne tudni valami biztit, habár én ha elmék is vizsgázni, akkor sem sikerülne, annyi a tudásom, mint amikor beiratkoztam :D
2013. ápr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

azóta infó????:D

én is ebben a helyzetben vagyok..:D

2013. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!