Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS! Holnap kell leadnom a...

FONTOS! Holnap kell leadnom a modositasomat (8 osztalyos vagyok) es nem tudom melyiket irjam elobb. Debreceni sulik: Az irinyit magyar-nemet kereskedelem-marketing uzleti adminisztracio vagy dienes nyek nemet/nyek angol? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyikkel jarnek jobban?Hol jobb a tanitas,tanarok,kozosseg?Hol nehezebb az oktatas?Az irinyiben 20ora nemet hetente,ez mennyire kemeny?A dienesben csak 14 nemet hetente de ott jobban tanitanak?Melyiken tudnek jobban tovabbtanulni?Most hirtelen nem jut eszembe tobb kerdes de mindenre kivancsi vagyok.Amit gondoltok kerlek irjatok le meg ma mert holnap mar nem lesz idom!!Amit a sulikrol is tudtok meselni azt is irjatok le, de leginkabb ez a ket osztaly erdekelne.Most jelen pillanat az irinyibe mennek,de jol dontok?Sokan irjak hogy ott csak a sport jo az oktatas gyenge.4-5 tanulo vok es 69pontos irasbelit irtam.Jobb lenne ha a dienesbe mennek?Komikat pls.

#iskola #Debrecen #változtatás #módosítás #Dienes irinyi #irinyi Dienes #debrecen suli #debrecen dienes
2013. márc. 11. 14:36
 1/6 anonim válasza:
szerintem mindenképp a nyelvire menj !! de kérdezd meg szüleidet, tanáraidat hogy mit gondolnak róla...(:
2013. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Marmint melyik nyelvi? Mert mind2az csak az irinyiben van meg hozza kereskedelem..stb. (angolt tanultam eddig)
2013. márc. 11. 16:49
 3/6 anonim válasza:
hát akkor angolra menj szerintem :DD
2013. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a nemetet szeretnem fonyelvnek a dienesben a nyek angolt csak potnak irtam be.
2013. márc. 11. 16:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Am a dienes nyek nemet es az irinyi kettan. Kereskedelme-marketing uzleti adminisztraciora mennyivel (atlag) lehet bekerulni? Eddigi irinyisek dienes vagy barki..mennyivel jutottak/jutottatok be?
2013. márc. 11. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
A sorrendet ne az befolyásolja, hogy melyikbe kerülsz be! Az algoritmust nem befolyásolja, hogy hányadik helyen jelölted az iskolát, tehát mindenképpen azt vedd előre, ahová elsősorban menni szeretnél.
2013. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!