Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bláthy Ottó Titusz inf....

Bláthy Ottó Titusz inf. Szakközép, vagy Széchényi István Gimnázium (BP) vagy, Klebersbung Kuno Gimnázium?

Figyelt kérdés
Sziasztok. azt szeretném tudni ,hogy melyikről mi a véleményetek és melyiket ajánlanátok voltam mindegyikbe szóbelizni a legjobban a Széchényibe sikerült meg is dicsértek ,hogy milyen ügyesen készültem a másik kettőbe volt amit nem tudtam. A Széchényit gondoltam ,hogy oda megyek ,de olvasgattam és sok rosszat hallotam róla és elég messze is van(1,5óra) a klébi 40perc közel a bláthy 1óra meg annyira nem messze . Szerintetek vélemény? Nem vagyok kitűnő tanuló ,de rossz se olyan 4es körüli átlagom vna . 54pontot irtam szerintetek? Melyik jó hova menjek vélemény a sulikról

2013. márc. 11. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A Klebelsberg az hol van?
2015. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi érdekel?
2015. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik közelebb van
2015. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na melyikbe mentél
2015. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Széchényi idén leszek 11.es :D Bocsi csak most láttam ,hogy írtál. Azért köszi :)
2015. jún. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!