Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok olyan iskolát, ahol 8...

Tudtok olyan iskolát, ahol 8 általános nelkül kezdhetek szakmát? Lehetőleg Budapesten.16/F

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8 általános nélkül szakmát nem tanulhatsz.
2013. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valami fizetős képzés?Pl:Drégelyvár?
2013. márc. 17. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
semmilyen szakmát nem tanulhatsz 8 általános nélkül.. van amelyikhez még ráadásul az érettségi a kitétel nem a 8 általános.
2013. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarsz szakmát tanulni, akkor végezd el a 8általánost. Nem olyan nehéz.
2013. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hulladék gyűjtés?
2013. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És pár hónap alatt akár nyáron nincs rá valami lehetőség,hogy elvégezzem?
2013. márc. 17. 20:04
 7/11 anonim ***** válasza:
dehogynem van. szintzárót kell tenni a hiányzó évekből. (de ha eddig 8 osztályos gimnáziumban tanultál , akkor az beleszámít a 8 osztályba)
2013. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem 8 osztályos gimiben tanultam:(

mennyi körül lenne hogy 7-8 at lerakjam?

most vagyok 7.es felzárkóztatóba veszprém megyében.de jövőre budapestre szeretnék menni tanulni.az sem baj,ha ott kell letennem jövőre a 7-at és utána kezdeném el a szakmát vagy valamit.mien iskolákban lehetséges ez?

2013. márc. 17. 20:48
 9/11 anonim válasza:

Utánajártam, mert elkezdett érdekelni a dolog, és meglepő (legalább is számomra) de van! Itt körbe tudsz nézni. :) [link]

De én is csak azt tudom mondani, mint a többiek,hogy végezd el előbb az általánost, sőt az érettségit is szerezd meg, mert bár lehet, hogy vannak itt olyan képzések, amiket szeretnél, de nem sok esély van rá, hogy bárhová is felvegyenek dolgozni. Mert már az érettségi is egy olyan alap végzettségnek számít, ami ha nincs meg, szóba se állnak veled, főleg ha ilyen fiatal vagy, akkor pláne. :) Ha muszáj dolgoznod, akkor szerezd meg esti tagozaton (23 éves kor alatt ingyenes ha jól láttam). Tudom, húzós, de megéri. Érettségivel azért "több a lehetőséged". Nem megbántani akarlak, de sajnos ma már szinte mindenki a végzettséget nézi... Remélem tudtam segíteni. :)

2013. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi.nagyon sokat segítettél:)
2013. márc. 19. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!