Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átiratkozhatok levelező...

Átiratkozhatok levelező tagozatra mindenféle igazolás vagy indoklás nélkül?

Figyelt kérdés

Az első szemeszterem maga volt a rémálom, hülye fejjel elbuliztam a tanulásra szánt időt, gyakorlatilag teljesen az elejétől kell kezdenem, most passzív féléven vagyok (nappali munkarend), átiratkozhatok levelező munkarendbe (tavaly nem kellett emelt érettségi, de most már kell). Nagyon sajnálom, hogy elszórakoztam egy évet (jogász szakon vagyok, nem azért buktam meg mert hülye vagyok, a római jogot megtanultam kevesebb mint egy hónap alatt, de a többi tantárgy az kampó lett, nem tanultam semmit:( ).

A lényeg az, hogy nappali helyett levelezőn szeretnék tanulni, simán átvesznek?


2013. márc. 20. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, átvesznek és meglévő tárgyaid is beszámításra kerülnek. De a mentalitásodon kell elsősorban változtatni, lehet, hogy levelezőn egy fokkal könnyebb az anyag, de a semmi ott is semmit ér. Járj be az előadásokra, és ne okozzon gondot nemet mondani a haveroknak, különben pillanatok alatt azon kapod magad, hogy egy újabb félév elment a semmire.
2013. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!