Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van eselye meg egy 37eves,...

Van eselye meg egy 37eves, ketto gyermekes anyukanak leerettsegizni Pestmegyeben mondjuk a Leovey Klara gimiben (vendel u.1), vagy esetleg mashol?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten egy csomó esti gimnázium van. Ezekben nincs felső korhatár. Én is ilyenbe járok, és senkit nem néznek ki, akkor se ha 20 éves, és akkor se ha 60. Ahova én járok az ingyenes, a legtöbb amúgy fizetős, átlag 20.000/félév.

A Leöveyről azt hallottam hogy kemény, nem tudom mennyire szivatják az estiseket, mert azért figyelembe szokták venni hogy egy felnőtt nem annyit fog törődni a tanulással mint egy 16 éves. Nekem nehezen megy amúgy, de nem lehetetlen megcsinálni.

2013. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik suliba jarsz?Az en korosztalyom vagy?Ha gondolod irhatsz az e-mail cimemre is.Na es nagyon nehezek az anyagok,konnyen meglehet tanulni,vagy mar az en korosztalyomnak nagyon nehez?Koszi a valaszt!
2013. márc. 21. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


37 évesen ne beszélj magadról úgy, mintha 60 lennél..


én estire járok, én 22 vagyok, én ott nagyon fiatalnak számítok, van 50 éves osztálytársam is. mi szombatonként járunk suliba (9-10-11. osztályban 2hetente 1x kellett bemenni, most végzős vagyok, így minden szombaton bejárunk).


a suli szuper, nem drága, 10.000/ félév, a tanárok nagyon jók, segítőkészek, nem drámázik senki, ha néha nem tudsz bemenni. én csak ajánlani tudom, mindezt úgy, hogy több suliba is jártam már, bánom, hogy nem itt kezdtem.. most fogunk érettségizni, szóval most hajtás van :) de minden jó. még szalagavatónk is volt! :)


semperstudio.hu

2013. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hello!

Nem is erzem magamat 60evesnek,csuppan anyi,hogy regen ulltem mar iskola padban!

Na es te melyik suliba jarsz?Jol hangzik amiket itt leirtal a sulidrol!Ennyire ritkan kell bejarni a suliba?Na es igy nem nehezebb megtanulni az anyagokat?Szamon keres,v.vizsgak milyen idokozonkent vannak?

2013. márc. 24. 22:49
 5/8 A kérdező kommentje:
..okes,megtalatam!Koszi!
2013. márc. 24. 23:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából kiesik a tesi, ének, rajz stb. és csak a fontos tárgyakat tanítják, és persze hatékonyan. otthon kell tanulni rendesen mellé, de nem vészes :) jegyeket dolgozatokból, házidolgozatokból szerezzük, ezek is szombatonként vannak. ha esetleg többször nem tudott jönni valaki, pótolhatja évvégén a hiányzó jegyeket másik időpontban. egyedül töriből, meg föciből van szóbeli, minden másból írásbeli. az első 3 év nagyon "light", végzősként viszont elég kemény, minden szombaton 12 tanóra van (angol, magyar, matek, töri óraszámok megegyeznek a nappalisokéval), és mindent ismétlünk. szóval felkészítenek rendesen. bármi kérdésed van, nyugodtan írj!
2013. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és segítenek visszarázódni a tanulásba, pikkpakk. nagyon sok osztáyltársam van, akiknél több évtizedes kihagyások voltak, és ugyanúgy simán leérettségiznek.
2013. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!
2013. márc. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!