Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EFEB felnőttképzés kozmetikus...

Livia9020 kérdése:

EFEB felnőttképzés kozmetikus tanfolyam milyen? Véleményket szeretnék kérni

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 09:49
 1/4 anonim válasza:
Egy héten hányszor van oktatás, hány hónapos a képzés? Hódi Erika ott oktat, őt "ismerem", nagyon ügyes, felkészült. Rudolf Ibolya már kevésbé (gyakorlatból), ne tudom, mit tanít. A Corvin oktatási központot (inkább) ajánlanám, én is ott végeztem, a tanárok tökéletesek. Ott heti 3x van oktatás, de kell is annyi. Ezt a szakmát nem lehet megtanulni heti 1x-i alkalmakkal....
2013. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor Éva 64 válasza:

Sziasztok!

Én EFEB-es vagyok. Sajnos nálunk 2 hetente van az elmélet és heti egyszer a gyakorlat. Így nagyon nehéz, de munka mellett másképp nem tudnám vállalni. Viszont nem értek egyet az előző levélíróval abban, hogy a Rudolf Ibolya nem jó, mert a tanárom és ő aztán tényleg gyakorlatias. Az nem túl jó, hogy minden alkalommal számonkérés van nála mert van para rendesen, de rendes és segít. Én nem ismerem a Corvin Oktatási Központot, csak amit hallottam a tanáromtól tudok róla írni (történetesen a Rudolf Ibolyától) aki azt mondta, hogy szerinte az egyik legjobb iskola, de szerinte jó még a Hajtan, a Szépmíves és a Jansen is. Ez felnőtt képzés, nem egyszerű munka mellett, de örüljünk, hogy van ez is. Nekem nem jó a helyzetem a munkahelyemen, állandó leépítések vannak, tetszik a kozmetikus szakma és szerintem ebben az iskolában meg tudom tanulni az alapokat. Utána már csak rajtunk múlik szerintem, hogy jók leszünk-e vagy sem!

2013. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Horváthné Vas Terézi válasza:
Jó, csak sokat kell tanulni. Kicsit meg is vagyok ijedve, engem is tanít a Rudolf Ibolya -szerencsére! Megkapunk mi mindent, de sok az anyag. Jó, mert gyakorlunk sokat órán a vizsgára, nehéz az írásbeli szerintem. A szóbeli tételeket is megbeszéljük. A gyakorlatot külsősnél végzem, úgy néz ki maradhatok, ha végeztem az iskolával. Ez nagy segítség, mert egyedül belevágni nagy bátorság lenne tőlem. De az is lehet, hogy csak nincs önbizalmam. Azért félnék rögtön friss bizonyítvánnyal elindítani egy üzletet. A mesteremtől még van mit tanulni. De a kérdésedre válaszolva, szerintem jó itt a kozmetikus tanfolyam. Teri
2014. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, ezt én is alátámasztom, hogy sokat kell tanulni, de megéri. Szerintem nagyon gyakorlatiasak a tanárok, jó, hogy nem csak elméleti szinten tanulunk, ezt szerintem mindenképpen kamatoztathatjuk majd a tanfolyam után "élőben".

Én teljes mértékig meg vagyok elégedve az oktatással és a tanárokkal (unokatestvérem is itt tanult és hasonló véleményen van), megéri itt végezni a kozmetikus tanfolyamot.

2015. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!