Bence.1998 kérdése:

Azoknak akik info szakra járnak egy szakközépiskolába illetve akik egy gimnáziumba vagy más fajta szakközépiskolába járnak hány info-juk van egy héten?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én infó szakközépbe jártam.

9. és 10. osztályban 4 óra, 11. és 12. 4 óra + 2-2 óra informatika technológia (külön volt az elmélet és a gyakorlat) + 2 óra fakultáció (de ez már nem volt ugye kötelező mindenkinek).

2013. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem volt sok, már nem emlékszem. 4-6 talán
2013. márc. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
na megvan... 12.-ben 8 volt :)
2013. márc. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) Hát középiskolában rengeteg van általánoshoz képest itt hetente van 1.
2013. márc. 28. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a középiskolában (informatika szakon!) marha rossz az oktatás. Eleve az érettségibe world, excel stb. Oké, hogy tudni kell használni, de sokkal jobban meg lehetne alapozni az egyetemi szintű informatikát. Mert itt az egyetemen pl. proginfón nem követeli meg senki, hogy tudd kezelni az excelt. Több számítógép architektúrát kellene tanítani, alapvető lineáris programozás feladatokat kellene megtanítani (sima szimplex algoritmust), ezekhez hasonlót.

Mert az informatika érettséginek sincs értelme. Az emeltnél is csak a programozás az ami tényleg oda való, a többi abszolút nem.

2013. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek! Ezért is utáltam meg a proginfót... nem volt kedvem a sok fassághoz, amiről nem is tudtam előtte...
2013. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!